TEŞEKKÜR

 

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubemiz, ’Anneler Günü’ yemeğinde elde edilen gelirle 28 adet tekerlekli sandalye alımını gerçekleştirdi. 16 adeti manuel tekerlekli sandalye, 1 adedi de akülü olan tekerlekli sandalyeyi, 29 Mayıs 2010 Cumartesi günü saat: 12:00–15:00 arası dernek parkımızda yaptığımız  ‘Bahar Şenliği’ adı altındaki etkinlikte ihtiyaç sahiplerine teslim ettik.
Geriye kalan 12 adet manuel tekerlekli sandalyenin dağıtımı da TOFD Genel Merkezi’mizde yakın bir tarihte yapılacak. Yemekteki başarılı çalışmaları ve verdikleri destekle derneğimize büyük katkıları olan CHP İl Genel Meclisi Üyesi İlyas Yılmaz ve eşi Figen Yılmaz’ın kızları Simay Yılmaz adına plaketi, babası İlyas Yılmaz’a, Beykoz Konakları Vakfı Bşk.Yrd. Özkan Özdemir’e, her yıl olduğu gibi bu sene de akülü tekerlekli sandalye bağışında destekte bulunan Serdar ve Halime Uraylı’ya verildi. Ayrıca yaptıkları çalışmalarla derneğimize katkıları bulunan el sanatları hocamız N.Sevinç Güneş’e ve Z.Tülin Akkaş’a da teşekkür plaketleri verildi..
Bu anlamlı  günde derneğimize maddi, manevi çok büyük katkıları olan, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün’e, Beykoz Bld.Bşk. eşi Ayşe Çelikbilek’e, Beykoz Konakları Vakfı Bşk. ve dernek kurucularımızdan A.Mahmut Duruk’a, yine Beykoz Konakları Vakfı Bşk.Yard. ve dernek kurucularımızdan Özkan Özdemir’e, Beykoz Konakları Yön. Kur. Üyesi ve dernek kurucularımız Figen – İlyas Yılmaz çifti ile kızları Simay Yılmaz’a ve misafirlere yaptığı ikramla Hanımeli Börekçisi’ne sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

TOFD Beykoz Şubesi
Yönetim Kurulu Adına Serap BEŞER