ŞENLİK BAHANE HİZMET ŞAHANE

 

Omurilik Felçliler Derneği Beykoz Şubesi Dernek Merkezinde gerçekleştirilen Bahar Şenliği Etkinliğinde her zaman olduğu gibi özel saatler yaşandı.

Omurilik Felçliler Derneği Beykoz Şubesi Dernek Merkezinde gerçekleştirilen Bahar Şenliği Etkinliğinde her zaman olduğu gibi özel saatler yaşandı.

OFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Figen Yılmaz’ın öncülüğünde ve OFD Gönüllülerinin iştiraki ile gerçekleşen, önümüzdeki yıllarda Figen Yılmaz tarafından geleneksel hale dönüştürülmesi beklenen, Anneler Günü yemeğinde elde edilen gelir ile sağlanan 28 tekerlekli sandalye sahiplerine teslim edildi.

İtalya’ya siparişi verilen özel donanımlı bir akülü tekerlekli sandalyenin de Haziran ayı içerisinde önceden belirlenen Neşe Savaş isimli ihtiyaç sahibine verileceği öğrenilirken, bunun yanında OFD Beykoz Şubesinin elinde bulunan bir akülü sandalyede bir başka ihtiyaç sahibine verildi.

OFD Beykoz Şubesi bahçesinde gerçekleşen etkinliğin ev sahibi olarak, Şube Başkanı Serap Beşer ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulunurken, Beykoz Kaymakamı eşi Necla Ergün, Belediye Başkanı eşi Ayşe Çelikbilek, Beykoz Konakları Sosyal Dayanışma Vakfı Başkanı Mahmut Duruk ve Yardımcısını Özkan Özdemir, İl Genel Meclisi Üyesi ve Derneğin Denetçisi İlyas Yılmaz ve eşi Figen Yılmaz ile OFD gönüllüleri etkinliğin konukları oldular.

OFD Beykoz Şubesinin kurulmasında en büyük destek sahibi olan ve desteklerini her dönem daha da artırarak devam ettiren, Beykoz Konakları Sosyal Dayanışma Vakfının, Merkezi ve Yerel Yönetimin, hayırsever yurttaşların destekleri ile ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye çalışan OFD Beykoz bünyesinde, yeni bir proje kapsamında hizmet verecek gönüllülerin oluşması memnuniyet ile karşılanmakta.

Bahar Şenliği Kapsamında yapılan etkinlikte, derneğe bu güne kadar yapılan yardımlardan ziyade son projeye verilen destekten dolayı bazı gönüllülere ve eğitimcilere teşekkür plaketleri verildi.

OFD Gönüllülerinin sayısını her kesimden artırabilmek için yapılan çalışma kapsamında annesi Figen Yılmaz’ın öncülük ettiği 2.OFD Yemeğinde de organizasyonun alt yapısın da profesyonelce çalışıp hizmet veren Sımay Yılmaz’a, hizmetlerinin genç nesle örnek teşkil etmesi düşüncesiyle teşekkür plaketi verildi. Etkinlik günü rahatsız olan Sımay Yılmaz’ın teşekkür plaketini babası İlyas Yılmaz aldı.

Kurulduğu günden itibaren kurumlar arası ilişkilerde son derece başarılı olan ve bu başarılarını son dönemde çok net hissettiren OFD Beykoz Şubesi Yönetimini Başkan Serap Beşer şahsında tebrik ediyoruz.

KAYNAK: DOĞUŞ HABER