Salih Birinci OFD’yi ziyaret etti

 

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkanı Salih Birinci, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Birinci her gün farklı bir sivil toplum örgütünü ziyaret ediyor.

Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesi’ni ziyaret eden SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Salih Birinci seçim kampanyası nedeniyle tatlı bir yarış içinde olduklarını kaydederek, kendilerinin yapmayı düşündükleri özürlülere araç tahsisinin Beykoz belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün yaptığını ve bu nedenle kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

 

Birinci, yapılan anketlere göre 5 puan önde olduklarını ve Beykoz halkının desteğiyle seçimi kazanacaklarına inandıklarını belirterek, seçilen kim olursa olsun yardımcı olmaları gerektiğini ve Omurilik Felçlileri Derneği’nin görmemezlikten gelinemeyeceğini söyledi.

 

Birinci, “Allah kısmet ederde Belediye Başkanı olursam, sizi sizden başkaları anlayamaz düşüncesiyle hareket ederek, özürlüler için elimizden geleni yapacağız bunu da hazırlamış olduğumuz proje kitabımızın içerisinde de yer alıyor inşallah sorunların çözümü için beraber çalışacağız” şeklinde konuştu.

 Dernek Başkanı Serap Başer ise Birinci’ye dernek faaliyetlerinden ve yeni projelerinden söz ederek, Birinci’nin önerdiği gibi istişare yaparak Beykoz’daki engellilerin sorunlarını tespit edebileceklerini kaydetti.