İMES OSB ZİYARETİ

 

İMES OSB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin kendi imkanlarıyla almış oldukları beş (5) adet tekerlekli sandalyeyi TOFD Beykoz Şubesi üyelerinden ihtiyacı olanlara verilmesi için teslim ettiler.

TOFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu olarak; MES OSB Yönetimi’ne teşekkür edip derneğimize davet ettik. Davetimize olumlu cevap veren MES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Süheyl ERBOZ, 29 Ağustos 2007 günü ziyaretimize geldi. TOFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu ve dernek üyeleriyle sohbet eden Sn. ERBOZ, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha fazla engellinin ulaşımını sağlamak için başlattığımız “ULAŞAMADIĞIMIZ ENGELLİ KALMASIN” Kampanyasına destek vereceğini bildirdi.

Dernek merkezimizde verilen iftar yemeğine katılan İMES OSB Yönetim Kurulu üyeleri, Derneğimizde yapılan faaliyetler, etkinlikler ve kampanyamız hakkında bilgi aldıktan sonra kampanyaya destek vereceklerini söylediler. “ULAŞAMADIĞIMIZ ENGELLİ KALMASIN” Kampanyası Banka Hesabına “Ahmet AKKUŞ 1.000 YTL, Celal YILMAZER 1.000 YTL, Mahmut YELMİ 1.000.YTL, Özkan DİNÇOL 1.000 YTL ve Levent TAŞ 1.000 YTL toplam 5.000 TYL katkı sağladılar. Yardımların devam edeceğini söyleyen Süheyl ERBOZ “bu anlamlı projenin bir an önce sonuçlanması için gereken neyse yapacağız” dedi.