BEYKOZ KORUSUNDA 2. PİKNİK

 

TOFD Beykoz Şubesi açıldıktan sonra üyelerin birbirleriyle kaynaşması amacıyla ilk pikniği Beykoz Korusu’nda düzenlemiştik. Bu senede aynı yerde piknik yaparak geçen seneki yaşanan güzel anları tekrar yaşatmak istedik ve gerekli hazırlıkları yapıp bu pikniği organize ettik.
 

 

Üyelerimiz, refakatçileriyle birlikte katıldıkları piknikte eğlenceli dakikalar geçirdiler. Yarışmacılarının tekerlekli sandalye kullanan üyelerimizden oluştuğu; kaşıkta yumurta taşıma yarışması ve tabaktan yoğurt yeme yarışması yapıldı. Daha sonra yaptıkları ipte sallanan elmaları yeme yarışmasında, elmaları yemekte zorlananların mücadelesi esnasında yaşananlar izleyenlerin gülmelerine vesile oldu.
 


 

Yarışmada birinci olanlara günün anısına birer hediye verildi. Pikniğe katılan üyelerin birçoğu uzun zamandır evden dışarı çıkmadıklarını söylerken “geçen senede burada piknik yapmıştık ve çok eğlenmiştik bugünkü piknikte de çok eğlendik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler.

Bu tür organizasyonlar sayesinde evlerinden çıkma fırsatı bulan üyelerimiz, aileleriyle birlikte dışarıda vakit geçirmenin hazzını doyasıya yaşadılar. Ve diğer üyelerle bir araya gelmenin ve sohbet etmenin ne kadar güzel bir duygu olduğunu dile getirdiler. Pikniğe katılanlara pilav üstü tavuk ve ayran ikramında bulunarak pikniğe destek olan Beykoz Belediyesi’ne de ayrıca teşekkür ettiler.