POLİSLERİN TOFD BEYKOZ ŞUBESİNE ANLAMLI ZİYARETİ

 

Polis Haftası nedeni ile İlçede bir hafta boyunca etkinliklerde bulunan Beykoz Emniyet Müdürü Hakan BOYDAK, Müdür Yardımcısı Güven KESKİN, Polis Memurları Asiye BOSTAN, Alev UĞUR, Hasan SARICI ve Pelin EKER 9 Nisan Çarşamba günü ilk olarak derneğimize ziyarete geldiler.


 

Emniyet Müdürü Hakan Boydak’ın göreve yeni gelmesine rağmen, çok samimi ve içten tavırlarından dolayı iletişim kurmakta hiç zorlanmadıklarını kaydeden Başkan’ımız Sn. Serap Beşer, vermiş olduğu destekten dolayı kendisine teşekkür etti.

TOFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu Başkan’ımız Sn. Serap BEŞER ile samimi bir ortamda yaptığımız çay sohbetimizle emniyetimizi sağlayan polislerin, derneğimize ve bizlere bakış açılarına ve onların kutsal mesleklerinin zorluklarına dair güzelce sohbet ettikten sonra el emeği göz nuru her biri ayrı güzellikte olan el sanatları karşısında hayranlığını gizleyemeyen Emniyet Müdürü Hakan BOYDAK daha sonra bu eserlerden, derneğimizin el sanatları kursiyeri ve sekreterimiz olan Özlem BABASIZ’ ın yapmış olduğu tabloyu bütün emniyet arkadaşları adına satın aldı.