Engelliler OFD pikniğinde buluştu

 

 Beykoz’da yaşayan engelli vatandaşlar Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin düzenlediği piknikte keyifli bir gün geçirdi.
 

 Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, eşi Ayşe Ergül, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün, BEDES Başkanı Gülay Demirel’de pikniğe katılarak engelli vatandaşların yanında yer aldı.


Beykoz’da; Anadolu Yakası’nda yaşayan engellilerin eğitimi, istihdamı ve sosyal yaşama katılımlarını sağlamak amacıyla biz dizi çalışmalar yapan Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi (OFD), organize ettiği piknikle engelli vatandaşları  bir araya getirdi.

 
OFD’nin Ortaçeşme’deki merkez binasının bahçesinde yapılan organizasyona aileleriyle birlikte katılan engelli  vatandaşlar, bir yandan kaynaşmanın hazzını yaşarken diğer yandan güzel ve keyifli bir gün geçirdi. Çeşitli konser ve eğlencelerin yer aldığı pikniğe Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül,Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla ve Yapımcı-Yönetmen Ülkü Erakalın da katılarak engelli vatandaşlara destek verdi.


Organizasyon boyunca güzel ve güneşli bir günün tadını çıkaran  vatandaşlar, Beykozlu yerel sanatçıların  konserleriyle eğlendi.

27.08.2008 – BEYKOZ HABER