DERNEĞİMİZE SANAT DÜNYASINDAN ZİYARETÇİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

 

 

TOFD Beykoz Şubesi’ne sanat dünyasından ziyaretçiler gelmeye devam ediyor. İlk gelenler Arka Sokaklar dizisi oyuncularından (Suat) Figen EVREN ve TÜRVAK öğrencileri oldu. TOFD Beykoz Şubesi’ni TÜRVAK’da öğrenim gören ve Hocamız Sevinç GÜNEŞ’in kızı olan Semin GÜNEŞ’den duyan Figen Hanım ve TÜRVAK öğrencileri derneği gezip faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldılar.
 


 

Ziyaretçiler çay içerlerken yıllarını Türk Sinemasına adamış ünlü oyuncu Kayhan YILDIZOĞLU, Semin Güneş’ten duyduğu TOFD Beykoz Şubesi’ni ziyarete geldi. Kayhan Bey, karşısında Figen EVREN ve TÜRVAK öğrencilerini görünce şaşırdı. Konferans salonunda toplanan Dernek üyeleriyle sıcak bir sohbete başlayan YILDIZOĞLU, dernek hakkında merak ettiklerini dernek başkanı Serap BEŞER ve üyelerden öğrendi. Dernekte yapılanları öğrenen YILDIZOĞLU, “sizlere engelli diyorlar, aslında size engelli denmesini istemiyorum asıl engelli beyin özürlü olanlardır, sizler birçok şeyi başarmışsınız” dedi. “TOFD Beykoz Şubesi olarak yapmış olduğunuz bu güzel hizmetlerden dolayı başta Yönetim Kurulu olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi.
 


 

 En kısa zamanda kızı ve torunuyla dernekte daha uzun süre kalıp bizlerle sohbet etmek için geleceğine söz veren Kayhan YILDIZOĞLU, Beykoz Halk Eğitimi Müdürü Mustafa KÜL’le birlikte Halk Eğitimi’nce açılmış olan sergiyi gezmek üzere dernek merkezinden ayrıldı.