ÇOCUKLARIMIZIN KARNE HEDİYESİ BEYKOZ TOPLUM DESTEKLİ POLİS BÜRO AMİRLİĞİ POLİSLERİNDEN

DSCN3930

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis (TDP) Büro Amirliğinin yaptığı ve toplum destekli polislik faaliyetlerini yerinde gözetlemek amacıyla ilimizi ziyarete gelen, Afganistan Toplum Destekli Polis Heyeti

ile TOFD’li çocuklarımızın da katıldığı organizasyonda ilk olarak Arka sokaklar dizi setine ve ikinci olarakta Öğümce Köyü Cam Atölyesine gidildi.

DSCN3922

Her hafta evlerimize konuk olan dizi oyuncularını gören örğencilerimizin sevinçleri görülmeye değerdi. Bizleri kırmayıp engelli çocuklarımızla fotoğraf çektirip onlarla muhabbet eden dizi oyuncularına teşekkür ediyoruz.

DSCN3927 fotoğraf 2 fotoğraf 3

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından programa katılan örgencilere ve TOFD’li çocuklarımıza kitap ve TDP tarafından da şapka ve tişört hediye edilmiştir. Çocuklarımızın ayrılmak istemedikleri arka sokaklar setinden cam konusunda ustalaşmış hünerli elleriyle yaptıkları eserleri görmeye Öğümce Köyü Cam Atölyesine gidildi. Cam ustasının yapmış olduğu çeşmibülbül görülmeye değerdi.

01

02

TOFD ailesi olarak bu güzel organizasyonu gerçekleştirdikleri Ve çocuklarımızın yüzlerini güldürdükleri için Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü toplum destekli Polis Büro Amirliğine sonsuz teşekkür ederiz.