TOFD MORAL GÜNÜNDE DOYASIYA EĞLENDİ

 

  TOFD Beykoz şubesi ve Beykoz belediyesi işbirliği ile BEYTAŞ belediye tesislerinde anneler günü sebebiyle engelli ailelerine ve engeli üyelerimize moral günü yemeği verildi.

Tofd Beykoz Şubesi, Anneler gününün yaklaşması sebebiyle Beykoz Belediyesi’nin de katkılarıyla düzenlemiş olduğu,  moral Günü’nü BEYTAŞ Belediye Tesislerinde yapılan organizasyonla kutladı.
Engelli üyelerimizin de anneleriyle katıldığı moral gününde Saat 13.00’de başlayan programda elektriklerin kesik olması yüzünden Belediye Başkanı Muharrem Ergül çok kısa bir konuşma yaparak, bir başka programı olması nedeniyle izin isteyerek organizasyondan ayrıldı.

 

OFD Beykoz Şube Başkanı Serap BEŞER’de mikrofonsuz olarak davetlilere hoş geldiniz diyerek günün anlamını anlatan sözlerle selamlama konuşması yaptı.

Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen moral gününe; Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül eşi Ayşe Ergül, Necla Ergün, BEDES Başkanı Gülay Demirel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elif Öksüz, Beyaz Masa Müdiresi Nuray Uludağ ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

 Anadolu yakası olarak Kartal, Ümraniye, Beylerbeyi ve Beykoz’dan katılıma iştiraklerin olduğu programda, davetiyelerin arkasında bulunan numaralara göre çekiliş tertiplendi.

 Beykoz Belediye başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül Beykoz eğitime destek derneği (Bedes) Başkanı Gülay Demirel tarafından tertiplenen çekilişte misafirlere bol bol hediyeler dağıtıldı.

Üyelerimizden Umutcan TUNÇBİLEK’inde mikrofon alarak okuduğu İstiklal Marşı ile misafirlere duygulu anlar yaşattı.

Elektriklerinde gelmesiyle çalınan şarkılarla misafirlerin eğlenceli dakikalar geçirmesi ile Harun Deniz CANOL adlı üyemizde söylediği şarkılarla ortama renk katarak annelere gül dağıtımıyla organizasyona son verildi.