TOFD BEYKOZ ŞUBESİ “YAZ PİKNİĞİ” YAPILDI

 

Son dönemin en aktif sivil toplum kuruluşu olan TOFD Beykoz Şubesi, Üsküdar, Ümraniye ve Kartal Şubeleri üyelerinin de katıldığı, at yapısı çok iyi hazırlanmış Yaz Pikniğini, Beykoz Korusunda gerçekleştirdi.

Son dönemin en aktif sivil toplum kuruluşu olan TOFD Beykoz Şubesi, Üsküdar, Ümraniye ve Kartal Şubeleri üyelerinin de katıldığı, at yapısı çok iyi hazırlanmış Yaz Pikniğini, Beykoz Korusunda gerçekleştirdi.

4 Ağustos 2010 Çarşamba günü Saat:11.00–16.00 arası gerçekleştirilen pikniğe katılanlar, aileleri ile özel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Serap Beşer ve Yönetim Kurulu Üyeleri konukları ile yakından ilgilenirken piknik gününün kusursuz geçmesi için ellerinden gelini yaptılar.

Beykoz Kaymakamı eşi Necla Ergün, TOFD Beykoz Şubesi Kurularından ve İl Genel Meclisi CHP Üyesi İlyas Yılmaz, Beykoz Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Naci Candaş, Mustafa Yiğit, Nihat Arıcan, Hüseyin Karababa, Hayrullah Usta, Salim Kaşkır, Mustafa Topçu, Halit Kılıç, Hüseyin Okumuş, Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal, Göztepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Duran, Göksu Mahallesi Muhtarı Nazlı Ulubent, Çamlıbahçe Mahallesi Muhtarı Necmettin Kahveci, Ak Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Alarçin(şahsi kimliği ile) Eğitim Gönüllüleri Vakfı Beykoz Şubesi Başkanı Makbule İnanç ve Sanatçı Burhan Yıldırım bu güzel günün bizim görebildiğimiz katılımcıları oldular.

Paşalı Marketin döner servisi ile CHP Belediye Meclis Üyelerinin getirdikleri meyveler ile Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal ve Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel Kılıç’ın yarışmaya katılan çocuklara verilen oyuncaklar ile Göksu Muhtarı Arzu Ulubent Meyve suyu ile, Eğitim Gönüllüleri Vakfı Beykoz Şubesi Başkanı Makbule İnanç getirdiği balonlar ile güne katkı koyarlarken, TOFD Beykoz Şube Yöneticileri de kendilerine sözlü teşekkür ederken, günün anısına teşekkür belgesi verdi.

TOFD Beykoz Şubesinin konukları ve davetlileri, oldukça sıcak bir yaz gününde, Beykoz Korusunun serin ortamında farklı bir etkinlikte olmanın mutluluğunu yaşarken, yaşanan gün herkesin hafızasında tatlı bir esinti olarak kalacak gibiydi.