OFD’den destekçilerine teşekkür kahvaltısı

 

OFD Beykoz Şubesi Engelleri hep beraber aşalım projesi kapsamında kendilerine destek veren kişi-kurum ve kuruluşlara teşekkür amacıyla bir kahvaltı düzenledi.

 

Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıya Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek , Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Baştuğ , Beykoz Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, SP Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci , BEDES Başkanı Gülay Demirel gibi isimler katılırken, OFD Beykoz Şube Başkanı Serap Başer katılımcılara ve gönüllülere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

 
Konuşmasında “Engelleri Hep Beraber Aşalım” adlı projeye yönelik olarak bilgi de veren Başer, “bir engelliyi evinden çıkarabilmek, onu sosyal hayata dahil edebilmek, yaşama sevinci aşılamak zordur. Biz TOFD Beykoz Şubesi olarak gönüllülerimizle birlikte engelli üyelerimize bir yudum hayat verebilmek için bir proje başlattık. Amaç engelli üyelerimizin sosyal ve kültürel anlamda gelişmelerine yardımcı olmak, birlikteliğin gücünü hissettirmek, aktivitelere katılımlarını sağlayarak yeti ve kabiliyetlerini geliştirmek. Spora da yönlendirerek sporun ve egzersizin faydalarını göstermeyi hedefledik. Bu amaçlarla 8 Şubat 2010’da başlayan projemizde çok önemli aşamalar kaydettik” şeklinde konuşurken projenin ortaklaşa yürütüldüğü kuruluşlar ile projeye destek veren gönüllülere teşekkür etti.
 
 

TOFD Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Saniye Efe ile birlikte projeye destek veren, sponsor olan kişilere plaket verilirken projenin baş kahramanları olarak ifade edilen Ebba Lohmann ve BEDES Başkanı Gülay Demirel’e plaketlerini Serap Başer verdi. Daha sonra fizyo terapi, hekimlik, sağlık, spor, eğitim ve kişisel beceri konularındaki destekçilere plaket verilirken, Sabancı Öğretmenevi Müdiresi Ayşe Erol’a da verdiği destekten dolayı teşekkür edildi.

KAYNAK: DOST BEYKOZ