DERNEĞİMİZİN FEDAKAR ANNELERİ VE ÇOCUKLARIYLA EĞLENDİK

 

Anneler Günü ve Engelliler Haftası dolayısıyla iki programı birleştirerek Dernek bahçemizde kutladık. Amacımız hem engelli arkadaşlarımızın mutlu bir gün geçirmesi,hatırlanması,yalnız olmadıklarını görebilmeleri hem de onlara emek harcayan annelerinin de biraz gönüllerini almaktı.

 

 Hem havanın sıcaklığı hem de gelenlerin sıcaklığı birleştiğinde güzel bir gün geçirmiş olduk.Küçük nazar boncukları sayılandırılarak ,annelere sürpriz hediye çekilişi yaptık.Çeşitli yerlerden aldığımız hediyelerimiz (her zaman olduğu gibi gönüllü bağışçılarımız sayesinde)  onbir annemize çekiliş yapılarak verildi.Tabi isterdik ki bütün annelerimize hediye verebilmek  ama (eğer yüreği kocaman biri çıkıpta ben veririm derse :)) elimizden gelen bu şimdilik.

  

Belediyenin de ses sistemini alarak (sağolsunlar bizleri hiç geri çevirmiyorlar,anlayışlarından dolayı tüm çalışanlara teşekkürlerimizi sunarız) şarkılı , türkülü , bol oynamalı keyiflerince eğlenebilecekleri bir gün geçirdiler.Gelipte her zaman ki gibi yanımızda bulunan tüm dostları kocaman öpüyor sevgiyle kucaklıyoruz…