UÇURTMALAR ÖZGÜR YARINLARA UÇURULDU

 

TOFD Beykoz Şubemiz, tüm üyelerimiz, gönül dostlarımız hep birlikte uçurtmaları gökyüzünde özgürlük için uçurduk.

AB Projemiz kapsamında ve “Martı Uçurtma Kulübü’nün” iştirakçisi olduğu etkinliğimiz 23 Ekim Pazar 2011’de, Tarihi Beykoz Çayırı’nda gerçekleşti. Uçurtma Şenliğimize engelli üyelerimiz, yakınları, Proje ortağımız ve şubemiz kurucu sponsoru Beykoz Konakları Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yönetimi, iştirakçilerimiz Martı Uçurtma Kulübü üyeleri,  Beykoz  Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü ve Beykoz Halkı katıldılar.

Yine Kaymakam’ımızın eşi Necla Ergün, AK Parti Kadın Kolları üyeleri, CHP İlçe Yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü, Marmara Üni. Fotoğrafçılık Kulübü üyeleri, yerel ve ulusal basın mensupları katılımlarıyla bizlere destek oldular. Hatta uçurtmaları “ÖZGÜR GÖKYÜZÜ” dilekleri ve umutla beraberce uçurduk yarınlara…

Engellerin olabildiğince kalktığı, özgür yaşam alanlarının çoğaldığı  ve insan onuruna yakışan hayatlar için; toplumun tüm bireyleriyle beraberce uğraş vermenin önemine dikkat çekilen, dağıttığımız uçurtma ve özgürlük temalı tişörtler ile farkındalık oluşturmaya çalıştığımız, aynı zamanda eğlence dolu bir gün geçirdik.

Projemiz kapsamında bizlere destek olan STK’lara ve özellikle Martı Uçurtma Kulübü’ne, tüm katılan dostlarımıza teşekkürler ediyoruz.