TOFD BEYKOZ ŞUBESİ DARÜLACEZEYE ZİYARETE GİTTİ

TOFD Beykoz Şubesi’nin Yönetim Kurulu üyelerinden Mücahide DELMAN, Sevim TOKUÇ ve dernek üyelerinden Saniye EFE, Özlem BABASIZ’ın katıldıkları, darülacezenin binasında gerçekleşen Bahar Şenliği isimli organizasyona katılarak darülaceze sakinlerine moral verdi.

TOFD Beykoz Şubesi 29.04.2008 tarihinde Darülaceze’deki bakıma muhtaç yaşlıları ziyarete giden dernek üyelerimiz, darülaceze sakinlerine moral amaçlı ziyaretlerinde onlarla konuşarak dertlerine ortak olmaya çalışan dernek üyelerimiz, onların yaşam hikâyelerini dinleyerek acılarını hafifletmeye birazda olsa dertlerini unutmalarını keyifli bir gün geçirmelerini sağladılar.

 

İstanbul Valisi Sn. Muammer GÜLER’ in eşi Sn. Neval GÜLER’ in ve Beykoz Kaymakamı’nın eşi Sn. Necla ERGÜN’ le ve Bedes Yönetim Kurulu üyelerinden Gülay DEMİREL’inde katılımlarıyla hem TOFD Beykoz şubesi hem de darülaceze sakinleri güzel bir gün geçirdiler.

 

Organizasyona Acar kentliler TSM Musiki Derneği’nin da yapmış olduğu koro ve solo çalışmalarla, Ayşe TUNALI’ nında verdiği küçük konserle, darülaceze sakinleri Ayşe TUNALI’ yla beraber şarkı söyleyerek ortama renk katıp keyifli bir gün geçirmeleri sağlandı.

Dernek üyeleri darülaceze sakinlerinin yaşam hikâyelerini de dinleyerek duygulu anlar yaşadılar.