TENİSÇİLERİMİZ İÇİN KUTLAMA YEMEĞİ

Tenisçilerimizin başarısını kutlamak için dernekte onlar adına yemek verdik. Yemeğe Marina Hanım, kurucularımızdan İlyas Bey ve Figen Hanım, tenis hocamız Sadık Bey , gönüllümüz Serpil Beylik bizimle birlikte oldular. Beraber yemeklerimizi yedikten sonra değerli yerel basın mensubumuz,  arkadaşlarımızın kazanmış oldukları kupaları ile fotoğraflayıp haberini yapmak üzere bilgilerini aldı.

DSC00381 (Medium)

Arkadaşlarımızın kupalarıyla beraber gelmesi bizleri mutlu ediyor ve umutlandırıyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi onların bu başarıları kazanacaklarına inandık ve inanacağız.

Tenis takımı oyuncularımızla başarılarını hep beraber kutladığımız bu günde gözlerimiz, bu başarılara çok büyük destekleri olan Kaymakamımız Aydın Ergün ve değerli eşi Necla Hanımı aradı. Rahatsızlıkları nedeniyle katılamayan Ergün çifti, bazı günler antrenmanlara katılarak bazen de manevi destekleriyle bizleri yüreklendirerek takımımızın bu günlere gelmesinde büyük rol oynadılar. Kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.