Sevgi Çemberi’nin üçüncü sofrası OFD’ye

 

Kısa sürede Beykoz’un etkin kurumları arasına girmeyi başaran Sevgi Çemberi Derneği üçüncü sofrasını OFD’liler için kurdu. Ramazan ayı münasebetiyle Beykoz’un değişik alanlarında 11 iftar sofrası kurmayı hedefleyen Beykoz Sevgi Çemberi Derneği üçüncü sofrasını Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesinin bahçesinde kurdu. Burada yenilen iftar yemeğine evine yetişmeyen vatandaşlarda katıldı

 

 

OFD’nin Beykoz’daki merkez binasının bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül, Beykoz Halk Eğitim Müdürü Mustafa Kül, Beyaz Masa Müdiresi Nuray Uludağ, Sevgi Çemberi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Suna Güllaç ve Lütfiye Şatıroğlu’nun yanı sıra birçok engelli vatandaş da katıldı.

 


 

 

Daha önce Çubuklu ve Elmalı’da iftar veren Sevgi Çemberi Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarının düzenlemiş olduğu iftar programları Beykoz’da ayrı bir sosyal dayanışma kültürü oluştururken, birbirini tanımayan yüzlerce insanın aynı sofrayı paylaşması da Ramazan ayının güzellikleri arasında öne çıkıyor.