OFD’liler Çelikbilek’i ziyaret etti

 Seçimlerin ardından adeta ziyaretçi akınına uğrayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’ni ağırladı.

OFD Beykoz Şube Başkanı Serap Beşer, Başkan Yardımcısı Saniye Efe, Denetleme Kurulu Üyesi İlyas Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Figen Yılmaz’dan oluşan heyet Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e yeni görevinde başarılar diledi.
 
Serap Beşer OFD Beykoz Şubesi olarak çalışmaları hakkında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e bilgi verirken, Beykoz Belediyesi’nin kendilerine sundukları olanaklar için de teşekkür ederek devam etmesini umduğunu belirtti. Beşer özellikle kamu binalarının ve yaya kaldırımlarının fiziki koşullarının yetersiz olduğunu belirtirken Belediye Binasının da fiziki şartlarının engelliler için uygun olmadığını söyledi.
 
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek engelli vatandaşlara yönelik AK Parti döneminde çok ciddi çalışmalar yapıldığını belirterek bu çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
 
 
Beykoz Belediyesi olarak engelli vatandaşlara bir takım imkanlar sunduklarını sözlerine ekleyen Çelikbilek bu imkanları daha geniş alanlara yaymak için gerekli çalışmaların devam edeceğini de sözlerine ekledi. OFD Başkanı Serap Beşer’in taleplerini not alan Çelikbilek konuları titizlikle takip edeceklerini belirtti.