OFD’den anlamlı resim sergisi

 

Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin düzenlemiş olduğu yıl sonu resim sergisinin açılış kurdelesini Ayşe Ergül ve Şube Başkanı Serap Beşer birlikte kesti.
 

 
OFD’den anlamlı resim sergisi Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin düzenlemiş olduğu yıl sonu resim sergisinin açılış kurdelesini Ayşe Ergül ve Şube Başkanı Serap Beşer birlikte kesti.

Omurilik Felçlileri Derneği (OFD) Beykoz Şubesi sosyal yaşamdaki başarılarını sanat dünyasında da gösteriyor.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi’yle yürütülen resim kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere belgeleri Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Emniyet Müdürü Hakan Boydak, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Kül, Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül, DSP İlçe Başkanı Süha Pekkip, Meclis Başkanı Necati Ak’ın eşi Dilek Ak ve bazı muhtarlar katıldı.

 

Başarılı kursiyerlere belgeleri verilmeden önce bir konuşma yapan OFD Başkanı Serap Beşer Belediye Başkanı Muharrem Ergül’e, Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla’ya ve Halk Eğitim Müdürü Mustafa Kül’e katkılarından dolayı teşekkür etti.


Kursiyerlerden; Güllü Aktürk, Saniye Efe, Birsen Gül, Nilüfer Tosun, Yıldız Tunçbilek, Murat Kınay ve Hatun Kır kursu başarıyla bitirirken yaptıkları resimler Dernek Binasında sergilendi.

 

 

Sergi açılış kurdelesini OFD Başkanı Serap Beşer ve KDM Başkanı Ayşe Ergül birlikte kesti. Daha sonra konuklar sergiyi gezerek birbirinden güzel tabloları inceleme fırsatı buldu.

 

 

Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’n de açılan resim sergisinin 2 hafta boyunca açık olacağı öğrenildi.

06/12/2008 Dost Beykoz