Lc Waikiki Firması Engelli Çocukları Sevindirdi

 

omur_1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmet Daire Başkanlığı Özürlüler Müdürlüğü ve Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın LC Waikiki sponsorluğunda 5000 parça yazlık-kışlık kıyafet OFD Beykoz Şubesi’nde engelli çocuklara istedikleri sayıda sınırsız olarak dağıtıldı.

omur_2

OFD Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Saniye EFE, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmet Daire Başkanlığı Beykoz Özürlüler Merkezinden Sosyolog Ali ERZİNCAN, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim SAFİ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özürlüler Merkezi ile beraber yapmış oldukları çalışmalar ile özürlü çocuklarımızın yüzlerini güldürdü.

omur_3

Engelli çocuklarımıza yönelik hazırlanan giysi yardımı özürlü Anne-Babaların yüzünü de güldürdü. Orada bulunan özürlü aileleri Devletten para yardımından da nasıl yararlanabileceklerini danışarak bilgi aldılar. Çoğu engelli yakınları ve ailelerinin faydalanabileceği yardımları nasıl ve kimlerden temin edeceklerini bilmediklerini ifade eden İBB Beykoz Özürlüler Merkezi temsilcisi Sosyolog Ali ERZİNCAN ve Beykoz Kaymakamlığı Sosyal
Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim SAFİ Özürlü ailelerine konu hakkında bilgiler verdi.

omur_4

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Selim Safi, İBB Beykoz Özürlüler Merkezi temsilcisi Sosyolog Ali ERZİNCAN ve OFD Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı Saniye EFE özürlü aileleri ve yakınlarının kendilerine başvurmalarını ve böylelikle LS Waiki’den temin edilen kıyafetlerden diledikleri sayıda imza atılarak temin edilebileceğini bildirdi. Özürlü çocukları veya yakınları 0216 322 44 40 numaralı telefonu arayarak ya da OFD Beykoz Şubesini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

omur_5

 CUMARTESİ, 13 HAZİRAN 2009 ÖZGÜN HABER