İzcilerden TOFD’yi ziyaret

 

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesini ziyaret eden izci grubu, derneğin faaliyetlerinde aktif olarak görev almak istediklerini belirttiler.


Geçtiğimiz günlerde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesini ziyaret eden Beykoz Mustafa Kemal Küçük İzci grubu, derneğin faaliyetlerinde gönüllü üye olarak görev almak istediklerini belirttiler.

 

Minik izciler; Öğretmenleri Yasemin Başlantı önderliğinde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin Ortaçeşme’deki Dernek Binasına yaptığı ziyarette, Dernek Başkanı Serap Beşer’den derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

 

Son derece samimi bir ortamda yapılan sohbette, Dernek Başkanı Serap Beşer ve üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. TOFD’nin araç kampanyası için aralarında topladıkları bir miktar parayı da teslim eden minik izciler, oldukça duygusal anların yaşanmasına vesile oldular.


Engelleri ortadan kaldırmak için TOFD’nin gönüllü üyeleri arasında yer almak istediklerini beyan eden izci öğrenciler bu isteklerini Başkan Serap Beşer’e dile getirdikten sonra hep beraber dernek binasını gezdiler.

Ayrıca konuyla ilgili olarak görüştüğümüz öğretmen Yasemin Başlantı, “bu ziyaretten çocuklarımız çok şey öğrendi. Kendileriyle tekrar görüşmek ve derneğin bundan sonraki faaliyetlerinde aktif olarak görev almak istediğimizi belirttik” dedi.

DOST BEYKOZ