Emniyet camiasında 163. yıl heyecanı

 

Polis Haftası nedeniyle Fatinhoca İlköğretim Okulu öğrencileri Beykoz Emniyet Müdürlüğüne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.


Polis günü etkinlikleri çerçevesinde kutlanan Polis Haftası nedeniyle Fatinhoca İlköğretim Okulu öğrencileri Beykoz Emniyet Müdürlüğüne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Beykoz İlçe Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğrencilerinin de katıldığı ziyarette ünlü sanatçıların seslendirdiği polis şarkısının klibi seyredilerek, pizza ikram edildi.

 

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve Beykoz İlçe eski emniyet müdürü Kaan Bal da Polis Haftası münasebetiyle Emniyet Müdürü Hakan Boydak’ı ziyaret ederek Emniyet Binasında yapılan etkinliğe katıldılar.

 

 
 

Öğrencilerle sohbet eden emniyet mensupları daha sonra onlara boyama kitabı, yağmurluk ve yapboz hediye ettiler.

 

 
 

Polis mensuplarının haftasında bir hafta boyunca devam eden etkinlikler kapsamında Beykoz Emniyet Müdürlüğü ilçede bir takım ziyaretlerde de bulundu.

 

 
 

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boydak, müdür yardımcısı Güven Keskin, polis memurları Asiye Bostan, Alev Uğur, Hasan Sarıcı ve Pelin Eker, 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Omurilik Felçliler Derneği’ne, Buket ve Göksu Huzur Evi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

 

 

İlk ziyaretlerini Omurilik Felçlileri Derneğine yapan emniyet mensuplarını Başkan Serap Beşer ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

 

 
 

Emniyet Müdürü Hakan Boydak’ın göreve yeni gelmesine rağmen, çok samimi ve içten tavırlarından dolayı iletişim kurmakta hiç zorlanmadıklarını kaydeden Başkan Serap Beşer, vermiş olduğu destekten dolayı kendisine teşekkür etti.

 

 
 

Omurilik Felçlileri Derneği’nin çalışmaları hakkında Başkan Beşer’den bilgi alan Müdür Hakan Boydak, el sanatları öğrencisi Özlem Babasız’ın yapmış olduğu tabloyu 200 YTL’ye satın aldı.

 

 
 

Daha sonra Göksu Huzur Evi ve Anadoluhisarı Buket Huzur Evi’ni de ziyaret eden Hakan Boydak ve ekibi, yaşlılara yakın ilgi gösterdi. Geçen yılki ziyaretlerinde kendilerinde iz bırakan yaşlıları soran emniyet mensupları, bazılarının ölüm haberini alınca oldukça üzüldü.

 

 
 

Huzur Evi sakinleri, emniyet mensuplarını karşılarında görünce duygulu anlar yaşandı. Buket Huzur Evi’ndeki bir yaşlı bayanın Emniyet Müdürü Hakan Boydak’tan kravat istemesi üzerine boynundaki kravatı çıkararak ona hediye etmesi bayanı oldukça sevindirdi.

 

 
 

Beykoz Emniyet Teşkilatının bir hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutladığı Polis Haftası bugünde devam etti. Daire müdürlerine ve vatandaşlara karanfil dağıtan emniyet mensupları daha sonra haftalarını kutlamaya gelen öğrencileri kabul etti.

 

 
 

Paşabahçe Karakolu’nu ziyaret eden Çiğdem İlköğretim Okulu öğrencilerini Komiser Rıza Gün ve ekibi karşıladı. Emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutlayan öğrencilere karanfil ve çikolatanın yanı sıra boyama kitabı verildi.

 

 

Türk Polis Teşkilatının 163. yılı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen, ilçeler arası futbol müsabakasında üçüncü olan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Futbol Takımı ve görevi esnasında göstermiş oldukları performanslarına göre başarılı olan emniyet mensuplarına bir ödül töreni düzenlendi.

 

 

Beykoz Belediyesi 1 Nolu Nikah Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boydak, başkan yardımcıları Yüksel Baki, Ali Bilir, İhsan Sabri Öksüz, Beykoz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Güven Yakar, daire müdürleri ve emniyet mensuplarının yanı sıra ünlü sanatçı Murat Göğebakan’da katıldı.

 

 
 

Törenin sunumunu polis memuru Alev Uğur yaparken açılış konuşmasını İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boydak yaptı. Beykoz İlçe Teşkilatının başarılı çalışmalarından söz eden Müdür Boydak, canla başla, fedakârca görev yapan emniyet mensuplarına teşekkür etti.

 

 
 

Kaymakam Aydın Ergün ve Belediye Başkanı Muharrem Ergül de yapmış olduğu konuşmalarda Müdür Hakan Boydak’a ve emniyet mensuplarına teşekkür ederek her zaman destek olduklarını ve olacaklarını ifade etti.

 

 
 

Protokol konuşmalarının ardından kürsiye davet edilen futbol takımı ve başarılı emniyet mensuplarına ödülleri verildi.

 

 
 

Futbol müsabakalarında üçüncü olan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Futbol Takımdaki; Suat Domaç, Maksut Çakmak, Ali Kılıç, İsmail Özden, Yunus Aygün, Mahmut Işık, Ümit Coşkun, Kadir Rençber, Fatih Yılmaz, Fatih Kahraman, Gürcan İşalmaz, Özgür Çelik, Kadir Taş, Eser Bağ ve Murat Ateş ve göstermiş oldukları performanslarına göre başarılı bulunan; Veysel Cüre, Nihat Yavuz, Engin Karakuş, Yalçın Tosun, Yalçın Demirel, Mustafa Şahin, Rukiye Dikmen, Muharrem Ayroğan, Birol Alemdağ, Sedat Şenoğlu, Yaşar Birinci, Kadir Turhan, Nuri Gönen, Mehmet Murat Kaplan, Berkan Atlılar, Fahri Yavuz, Kenan Gündüz, Lütfiye Yıldız, Ergün İkizek ve Murat Tuna birer altın ile ödüllendirildiler.

DOST BEYKOZ