Ceceli Beykoz’da engellilerle buluştu

 

Beykoz Toplum Destekli Polis Teşkilatı, Türk Pop müziğinin yıldız isimlerinden Mustafa Ceceli’yi engelli vatandaşlarımızla Omurilik Felçlileri Derneği’ne buluşturdu.

Toplum Destekli Polisi, Beykoz Emniyet Müdür Muavini Tülay Çik ve Polis Memuru Selçuk Küçük temsil etti. Sanatçı Mustafa Ceceli engellilere hitaben konuşmasında, “Burada sizlerle birlikte bayram öncesi bayramı yaşamaktan büyük keyif alıyorum” dedi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Tülay Cık ise, sanatçı Ceceli’nin engellilerle buluşmak için kendisinden randevu istemesinden bir Beykozlu olarak son derece memnun olduğunu kaydetti.
Bayan Cık, “Mutluluğumu bir an önce paylaşmak adına kısa bir zaman içinde sizlerle birlikteyiz. Şimdi şarkı söyleme zamanı sizlerinde istediği şarkılarla beraber kısa müzik şölenine başlayalım” sözleriyle Ceceli’yi sevenleriyle baş başa bıraktı.
Mustafa Ceceli, gitar çaldı… Çocuklarla birlikte şarkı söyleyip, onları eğlendirdi… Gitarı eşliğinde hit şarkılarını seslendiren, Ceceli’ye kendisini dinleyen çocuklarda eşlik etti. Kimi çocuk sesiyle Ceceli’ye eşlik ederken, kimisi de flütüyle Ceceli ile birlikte şarkı söylemenin keyfini yaşadı.
Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Saniye Efe de konuşmasında, böylesine anlamlı bir programa ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “Bayram öncesi yapılan bu program bizler için oldukca anlamlı oldu. Çocukların sevincini görmek bizleri mutlu etti” dedi.
Beykoz Emniyet Müdür Muavini Tülay Çik,  ‘Sessiz Dünyanın Sessiz Çocukları’ adlı projemiz dâhilinde ünlü sanatçımız Mustafa Ceceli’yi Omurilik Felçliler Derneği’nde ağırlamaktan son derece mutlu olduk. Bu buluşmada ise çocukların mutlu olduğunu görmek bizleri ayrıca sevindirdi.” şeklinde konuştu.
Programa katılan Pop Müziğin sevilen sesi olan Mustafa Ceceli’ye Emniyet Müdür Muavini Tülay Çik ve Beykoz Omurilik Felçliler Derneği Başkanı teşekkürlerini sunmak adına birer plaket verdi.
dostbeykoz