Beykoz’da Polis Haftası etkinlikleri sürüyor

Omurilik Felçlileri Derneği’nde düzenlenen ‘Sevgi Sohbetleri’nin bu haftaki konukları emniyet mensupları oldu.Omurilik Felçlileri Derneği’nin gönüllü Sanat Danışmanı olan ünlü sinema yönetmeni Ülkü Erakalın, dernek binasında 15 günde bir düzenlenen ‘Sevgi Sohbetleri’ adlı programda bu hafta Beykoz Emniyet Müdürü Kaan Bal ve diğer emniyet mensuplarını ağırladı.

 

İlçe Emniyet Müdürü Kaan Bal, müdür yardımcısı ve emniyet amiri Güven Keskin, başkomiser Ülgen Karabey, polis memurları Asiye Bostan, Alev Uğur, Döne Türkay, Hasan Sarıca ve İbrahim Şentürk’ten oluşan heyetle ilk önce Beykoz Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi’ne ardından Beykoz Omurilik Felçlileri Derneği’ni ziyaret etti.


10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Beykoz’da bir haftadır ziyaretlerde bulunan İlçe Emniyet Müdürü Kaan Bal, Omurilik Felçliler Derneği’ne yaptığı ikinci ziyarette Ülkü Erakalın’ın Sevgi Sohbetleri adlı programına katıldı.

 


Dernek üyelerinin moral ve motivasyonunu artırmak ve kendilerine yeniden özgüven duymalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Sevgi Sohbetleri’nde hayatlarını kaleme alan üyelerin yazıları Ülkü Erakalın tarafından okunarak, yaşadıkları acı ve tatlı anılar katılımcılarla paylaşıldı.


Programda dernek üyesi Aslı Bülbül’ün evdeki bilgisayarı bozulduğu için artık yazmayı bıraktığını öğrenen Emniyet Müdürü Kaan Bal, bilgisayarı yaptıracağı sözünü verdi. 


Eski film müzikleri eşliğinde söylediği şarkılarla herkesi geçmişe götüren Ülkü Erakalın’a programın sonunda polis memuru Asiye Bostan tarafından Emniyet Müdürlüğü adına çiçek verildi.

 


 
DOST BEYKOZ