Antalya Open T.S.Tenisi Turnuvası

Antalya Open  Uluslararası puanlı tekerlekli sandalye tenisi Turnuvası
Ülkemizde 2009 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl Antalya Riu Kaya Belek’te gerçekleştirilen Uluslararası Puanlı Tekerlekli SandalyeTenis Turnuvasında sporcularımız derneğimizi ve ülkemizi başarı ile tesmil ettiler.Turnuva ya hazırlık kamp’ı İzmit Tenis Kulubünde İsmail Deniz TAŞ Antrenörlüğün de gerçekleşti.İzmit tenis kulübüne verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz.

Turnuvaya kulüp oyuncularımızdan Gülçin Erdiş aynı zamanda milli takım oyuncuları olan Ebru Bulgurcu ve Jülide Yıldız ile katıldı.

13-15 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Turkish Open uluslararası puanlı tekerlekli sandalye tenisi turnuvası  Çift bayanlar kategorisinde oyuncularımız Ebru Bulgurcu ve Jülide Yıldız birinci ,Gülçin Erdiş ve Zainab Kadhi Alwan ikinci olmuşlardır.

20-22 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Antalya Open  Uluslararası puanlı tekerlekli sandalye tenisi Turnuvasında Ebru Bulgurcu tek bayanlar kategorisinde ikincilik almıştır. Çift bayanlar kategorisinde ise Jülide Yıldız ve Ebru Bulgurcu ikinci olmuşlardır.
Kendilerine teşekkür eder katılacakları diğer turnuvalarda başarılarının devamını dileriz.